Informacje o firmie

Firma Kupper Automaty istnieje od 1996 roku. Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie współpracy z licznymi centrami handlowymi oraz sieciami sklepów, jak: GEANT-APSYS, TESCO, CARREFOUR, REAL, E.LECLERC, ECHO, AHOLD-HYPERNOVA, OBI, NOMI, KAUFLAND, MINIMAL, POLO-MARKET, EDEKA-DISCOUNT, ALFA-Gdańsk, PANORAMA - Poznań, i wieloma innymi na terenie Polski.

Posiadamy bogatą paletę automatów zachodnich producentów, ale też automaty własnej produkcji, oferując przy tym coraz to nowsze modele o dowolnej kolorystyce.

Firma nasza jako jedyna idzie w kierunku zapewnienia kompleksowej rozrywki dla całej rodziny. U nas możesz zostawić dziecko pod opieką, uczestniczyć z nim w zabawie, jak również samemu zaznać wielu wrażeń przy tradycyjnych fliperach.

Korzystając z naszej kompleksowej oferty mają Państwo zapewnioną wysoką jakość usług, a przede wszystkim satysfakcję Klientów, nie tylko tych najmłodszych. Dowodem naszej oryginalności są pierwsze w Polsce karuzele obsługowe o niespotykanych dotychczas rozmiarach w Centrach Handlowych, co potwierdzają artykuły branżowej gazety Interplay.

O sumienności i fachowości naszej firmy świadczy niejednokrotna wyłączność na sieci sklepów.

Cieszymy się dobrą opinią i realizujemy sumienny serwis w kilkuset obiektach. Mamy nadzieję, że i Państwo będą mieli okazję już wkrótce przekonać się o naszym profesjonalizmie.

Krzysztof Kupper

 

 
 
 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2011, projekt i wykonanie strony: derwi.pl

W lipcu stronę odwiedziło 12143 osoby.